Chladicí technika, izolační panely

Společnost FRIGOMONT a. s. je tuzemským výrobcem průmyslových dveří se zaměřením především na chladírenské dveře, mrazírenské dveře, izolační a hygienické dveře. Je předním dodavatelem chladírenských a mrazírenských boxů, skladů a výroben v potravinářském průmyslu.

Vyráběné dveře jsou určeny do potravinářských provozů, skladů, kanceláří, ale i sociálních zařízení. Křídlo dveří je vyrobeno z kvalitního izolačního materiálu a lakovaného plechu orámovaného hliníkovým profilem, součástí výrobku kvalitní nerezové kování. Uživatelé ocení zejména snadnost montáže, kdy odpadá nutnost výměny zárubně.

Chladírenské dveře

01
Chladírenské dveře v nekorodujícím provedení určené pro chladírny, boxy, zachlazené prostory, potravinářské a gastronomické provozy s teplotou neklesající pod -2°C. Zateplené křídlo dveří je do tloušťky 68 mm.
více informací

Mrazírenské dveře

03
Mrazírenské dveře jsou určeny pro mrazírny, boxy, zachlazené prostory, potravinářské a gastronomické provozy s teplotou neklesající pod -35°C. Křídlo dveří je zateplené tloušťky 80 - 110 mm.

více informací

Protipožární dveře

01
Protipožární dveře s požární odolností DP1 a DP3 pro venkovní nebo interiérové použití ve všech typech občanských, průmyslových a speciálních staveb. Dodávají se v jednokřídlém i dvoukřídlém provedení.
více informací

Izolační panely

05
Střešní a stěnové sendvičové izolační panely jsou ideálním materiálem pro zateplení fasád, realizace opláštění průmyslových i občanských staveb nebo pro mrazící a chladící boxy.
více informací

Ohýbané plechy

Ohýbané plechy
Výroba ohýbaných plechů a stavebních klempířských prvků a konstrukčních profilů až do délky 8 m a tloušťky 3,5 mm. Standardní i atypické prvky v různých barvách a tloušťkách materiálu.
více informací

Spojovací materiály

06
Široký sortiment spojovacích materiálů (šrouby, hmoždinky, vruty, kotevní šrouby, vrtáky a další) pro využití ve výstavbě investičních celků a čistých prostor.

více informací

Přihlášeníiso

  • FRIGOMONT
  • FRIGOMONT
  • FRIGOMONT
  • FRIGOMONT