FRIGOMONT a.s.

Firma FRIGOMONT a.s. patří k předním společnostem se zaměřením na výstavbu, inženýring a projektování investičních celků. Společnost byla založena již v roce 1994, kdy stávající vedení společnosti zahájilo podnikatelskou dráhu v oboru servisu, montáže a prodeje chladírenských, mrazicích a klimatizačních technologií obchodních organizací, potravinářských podniků, podniků veřejného stravování i u občanů.

V roce 1997 v souvislosti s rozšiřováním aktivit vzniklo sdružení podnikatelů, které již realizovalo dodávky technologií a provádělo inženýring. Postupně se společnost přetransformovala na stavebně inženýrskou firmu působící po celé České republice a v okolních zemích.

 

Byla zahájena realizace komplexních dodávek a montáží sendvičových panelů. Společnost zaměstnává v tomto roce více než dvě desítky pracovníků a stává se největším dodavatelem chladírenských a mrazírenských boxů, skladů a výroben v potravinářském průmyslu.
Rozvoj firmy si vynutil i změnu právní formy a vznikla společnosti s ručením omezeným. Firma s dodávkou více než 100.000 m2 panelů pro sklady a haly s chladicím a mrazicím zařízením za rok, patří k největším dodavatelům izolačních panelů v České republice a na Slovensku. Vzniká vlastní projekční kancelář.
Společnost založila pobočku v Ostravě a dceřinou společnost FRIGOMONT Slovakia s.r.o. v Bratislavě. V závěru roku se přestěhovala do nového moderního sídla v Borku. Orientace činnosti se přesouvá na generální dodávky celých staveb v potravinářství, výrobních a skladovacích hal a objektů v průmyslových odvětvích, skladů a prodejních objektů obchodních organizací.

Výroba tenkostěnných nosných profilů, dodávky tabulových plechů ...
Do provozu byla uvedena vlastní výrobní linka na výrobu zámečnických a klempířských prvků. V srpnu získala společnost certifikaci ISO 9001 a v listopadu certifikaci ISO 14001. Čistý obrat firmy překročil čtvrtmiliardy Kč.
rok 2004
Byla zahájena výroba chladírenských, mrazírenských, izolačních a hygienických dveří ve vlastních výrobních prostorách. Způsobilost dveří je ověřena certifikátem. V tomto roce jsme překročili hranici 50 výrobních zaměstnanců.
Probíhala intenzifikace výrobně obchodní činnosti, byly realizovány první dodávky do zemí EU. Výrobní areál v Borku byl rozšířen o zpevněné plochy a připravena výstavba dalších výrobních objektů.
K 1.1.2006 vzniká ze společnosti FRIGOMONT s.r.o. akciová společnost FRIGOMONT a.s. Základní kapitál společnosti po transformaci činí 65 715 000,- Kč.
 • Byla zahájena realizace komplexních dodávek a montáží sendvičových panelů. Společnost zaměstnává v tomto roce více než dvě desítky pracovníků a stává se největším dodavatelem chladírenských a mrazírenských boxů, skladů a výroben v potravinářském průmyslu.
 • Rozvoj firmy si vynutil i změnu právní formy a vznikla společnosti s ručením omezeným. Firma s dodávkou více než 100.000 m2 panelů pro sklady a haly s chladicím a mrazicím zařízením za rok, patří k největším dodavatelům izolačních panelů v České republice a na Slovensku. Vzniká vlastní projekční kancelář.
 • Společnost založila pobočku v Ostravě a dceřinou společnost FRIGOMONT Slovakia s.r.o. v Bratislavě. V závěru roku se přestěhovala do nového moderního sídla v Borku. Orientace činnosti se přesouvá na generální dodávky celých staveb v potravinářství, výrobních a skladovacích hal a objektů v průmyslových odvětvích, skladů a prodejních objektů obchodních organizací.

  Výroba tenkostěnných nosných profilů, dodávky tabulových plechů ...
 • Do provozu byla uvedena vlastní výrobní linka na výrobu zámečnických a klempířských prvků. V srpnu získala společnost certifikaci ISO 9001 a v listopadu certifikaci ISO 14001. Čistý obrat firmy překročil čtvrtmiliardy Kč.
 • rok 2004
  Byla zahájena výroba chladírenských, mrazírenských, izolačních a hygienických dveří ve vlastních výrobních prostorách. Způsobilost dveří je ověřena certifikátem. V tomto roce jsme překročili hranici 50 výrobních zaměstnanců.
 • Probíhala intenzifikace výrobně obchodní činnosti, byly realizovány první dodávky do zemí EU. Výrobní areál v Borku byl rozšířen o zpevněné plochy a připravena výstavba dalších výrobních objektů.
 • K 1.1.2006 vzniká ze společnosti FRIGOMONT s.r.o. akciová společnost FRIGOMONT a.s. Základní kapitál společnosti po transformaci činí 65 715 000,- Kč.

   

  Pozvánka na valnou hromadu 22.6

  logo frigomont2

  Představenstvo akciové společnosti FRIGOMONT a.s. se sídlem Juliánovské nám. 2, č.p. 3878, 636 00 Brno, Židenice IČ 260 32 732 zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 5557 svolává ŘÁDNOU VALNOU HROMADU na čtvrtek 22. června 2017 v 10.00 hod. v kanceláři p. Ing. Jemelky Borek 40, Dačice.

   

  Čtěte dále

  Pozvánka na Den dětí - den otevřených dveří se zábavným programem

  dod2017

  Srdečně Vás zveme na DEN DĚTÍ, který se koná 1. 6. 2017 v areálu společnosti FRIGOMONT a. s. od 15:30 do 20:00.
  DEN DĚTÍ, DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ VE FRIGOMONTU SE ZÁBAVNÝM PROGRAMEM
  Nachystali jsme pro Vás i prohlídku naší výrobní haly, při které se o nás můžete dozvědět něco víc.
  Budou připraveny zábavné atrakce a občerstvení (pro děti párek, limo a překvapení zdarma ke Dni dětí).

   

  Čtěte dále

   


   

  Firma se soustřeďuje na tři hlavní směry, které spolu úzce souvisí:firma

  • GENERÁLNÍ DODÁVKY PRŮMYSLOVÝCH A POTRAVINÁŘSKÝCH OBJEKTŮ
  • DODÁVKY A MONTÁŽ CHLADÍRENSKÝCH A MRAZÍRENSKÝCH TECHNOLOGIÍ
  • VÝROBA DVEŘÍ, KLEMPÍŘSKÝCH A NOSNÝCH PRVKŮ

  Věnujeme se hlavně výstavbě a projektování investičních celků, jakými jsou:

  • velkokapacitní i malokapacitní chladírny a mrazírny
  • průmyslové a skladovací haly
  • supermarkety, autosalony, sportovní haly
  • rekonstrukce a zateplování stávajících objektů
  • montáž mrazírenských a chladírenských technologií i do stávajících provozů

  Výchozím předpokladem k získávání nových zakázek a rozšiřování působení na trhu se stalo dobré jméno firmy, založené na vysoké odbornosti, zaručené kvalitě a poskytovaných garancích.

   

  Hlavními principy činnosti naší firmy jsou a vždy budou: KVALITA, TERMÍNY A BEZPEČNOST PŘI REALIZACI STAVEB

   

  Máme tato osvědčení a certifikáty:

   

  gmp
  HACCP
  certifikaty
  Joomla SEF URLs by Artio
  Nezávazná poptávka