FRIGOMONT a.s.

Firma FRIGOMONT a.s. patří k předním společnostem se zaměřením na výstavbu, inženýring a projektování investičních celků. Společnost byla založena již v roce 1994, kdy stávající vedení společnosti zahájilo podnikatelskou dráhu v oboru servisu, montáže a prodeje chladírenských, mrazicích a klimatizačních technologií obchodních organizací, potravinářských podniků, podniků veřejného stravování i u občanů.

V roce 1997 v souvislosti s rozšiřováním aktivit vzniklo sdružení podnikatelů, které již realizovalo dodávky technologií a provádělo inženýring. Postupně se společnost přetransformovala na stavebně inženýrskou firmu působící po celé České republice a v okolních zemích.

 

Byla zahájena realizace komplexních dodávek a montáží sendvičových panelů. Společnost zaměstnává v tomto roce více než dvě desítky pracovníků a stává se největším dodavatelem chladírenských a mrazírenských boxů, skladů a výroben v potravinářském průmyslu.
Rozvoj firmy si vynutil i změnu právní formy a vznikla společnosti s ručením omezeným. Firma s dodávkou více než 100.000 m2 panelů pro sklady a haly s chladicím a mrazicím zařízením za rok, patří k největším dodavatelům izolačních panelů v České republice a na Slovensku. Vzniká vlastní projekční kancelář.
Společnost založila pobočku v Ostravě a dceřinou společnost FRIGOMONT Slovakia s.r.o. v Bratislavě. V závěru roku se přestěhovala do nového moderního sídla v Borku. Orientace činnosti se přesouvá na generální dodávky celých staveb v potravinářství, výrobních a skladovacích hal a objektů v průmyslových odvětvích, skladů a prodejních objektů obchodních organizací.

Výroba tenkostěnných nosných profilů, dodávky tabulových plechů ...
Do provozu byla uvedena vlastní výrobní linka na výrobu zámečnických a klempířských prvků. V srpnu získala společnost certifikaci ISO 9001 a v listopadu certifikaci ISO 14001. Čistý obrat firmy překročil čtvrtmiliardy Kč.
rok 2004
Byla zahájena výroba chladírenských, mrazírenských, izolačních a hygienických dveří ve vlastních výrobních prostorách. Způsobilost dveří je ověřena certifikátem. V tomto roce jsme překročili hranici 50 výrobních zaměstnanců.
Probíhala intenzifikace výrobně obchodní činnosti, byly realizovány první dodávky do zemí EU. Výrobní areál v Borku byl rozšířen o zpevněné plochy a připravena výstavba dalších výrobních objektů.
K 1.1.2006 vzniká ze společnosti FRIGOMONT s.r.o. akciová společnost FRIGOMONT a.s. Základní kapitál společnosti po transformaci činí 65 715 000,- Kč.
 • Byla zahájena realizace komplexních dodávek a montáží sendvičových panelů. Společnost zaměstnává v tomto roce více než dvě desítky pracovníků a stává se největším dodavatelem chladírenských a mrazírenských boxů, skladů a výroben v potravinářském průmyslu.
 • Rozvoj firmy si vynutil i změnu právní formy a vznikla společnosti s ručením omezeným. Firma s dodávkou více než 100.000 m2 panelů pro sklady a haly s chladicím a mrazicím zařízením za rok, patří k největším dodavatelům izolačních panelů v České republice a na Slovensku. Vzniká vlastní projekční kancelář.
 • Společnost založila pobočku v Ostravě a dceřinou společnost FRIGOMONT Slovakia s.r.o. v Bratislavě. V závěru roku se přestěhovala do nového moderního sídla v Borku. Orientace činnosti se přesouvá na generální dodávky celých staveb v potravinářství, výrobních a skladovacích hal a objektů v průmyslových odvětvích, skladů a prodejních objektů obchodních organizací.

  Výroba tenkostěnných nosných profilů, dodávky tabulových plechů ...
 • Do provozu byla uvedena vlastní výrobní linka na výrobu zámečnických a klempířských prvků. V srpnu získala společnost certifikaci ISO 9001 a v listopadu certifikaci ISO 14001. Čistý obrat firmy překročil čtvrtmiliardy Kč.
 • rok 2004
  Byla zahájena výroba chladírenských, mrazírenských, izolačních a hygienických dveří ve vlastních výrobních prostorách. Způsobilost dveří je ověřena certifikátem. V tomto roce jsme překročili hranici 50 výrobních zaměstnanců.
 • Probíhala intenzifikace výrobně obchodní činnosti, byly realizovány první dodávky do zemí EU. Výrobní areál v Borku byl rozšířen o zpevněné plochy a připravena výstavba dalších výrobních objektů.
 • K 1.1.2006 vzniká ze společnosti FRIGOMONT s.r.o. akciová společnost FRIGOMONT a.s. Základní kapitál společnosti po transformaci činí 65 715 000,- Kč.

   

  Pozvánka na Den dětí 2018 + den otevřených dveří

  dod2017

  Srdečně Vás zveme rodiče a děti na Den dětí, který se koná v pátek 1.6.2018 v areálu společnosti FRIGOMONT a. s. od 14:00 do 20:00.
  DEN DĚTÍ, DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ VE FRIGOMONTU SE ZÁBAVNÝM PROGRAMEM
  Nachystané jsou zábavné atrakce, ukázka bojového umění Taekwon-Do a další překvapení pro děti. Pro rodiče možnost prohlídky výrobní haly.

   

  Čtěte dále

  Pozvánka na valnou hromadu 22.6

  logo frigomont2

  Představenstvo akciové společnosti FRIGOMONT a.s. se sídlem Juliánovské nám. 2, č.p. 3878, 636 00 Brno, Židenice IČ 260 32 732 zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 5557 svolává ŘÁDNOU VALNOU HROMADU na čtvrtek 22. června 2017 v 10.00 hod. v kanceláři p. Ing. Jemelky Borek 40, Dačice.

   

  Čtěte dále

   


   

  Firma se soustřeďuje na tři hlavní směry, které spolu úzce souvisí:firma

  • GENERÁLNÍ DODÁVKY PRŮMYSLOVÝCH A POTRAVINÁŘSKÝCH OBJEKTŮ
  • DODÁVKY A MONTÁŽ CHLADÍRENSKÝCH A MRAZÍRENSKÝCH TECHNOLOGIÍ
  • VÝROBA DVEŘÍ, KLEMPÍŘSKÝCH A NOSNÝCH PRVKŮ

  Věnujeme se hlavně výstavbě a projektování investičních celků, jakými jsou:

  • velkokapacitní i malokapacitní chladírny a mrazírny
  • průmyslové a skladovací haly
  • supermarkety, autosalony, sportovní haly
  • rekonstrukce a zateplování stávajících objektů
  • montáž mrazírenských a chladírenských technologií i do stávajících provozů

  Výchozím předpokladem k získávání nových zakázek a rozšiřování působení na trhu se stalo dobré jméno firmy, založené na vysoké odbornosti, zaručené kvalitě a poskytovaných garancích.

   

  Hlavními principy činnosti naší firmy jsou a vždy budou: KVALITA, TERMÍNY A BEZPEČNOST PŘI REALIZACI STAVEB

   

  Máme tato osvědčení a certifikáty:

   

  gmp
  HACCP
  certifikaty
  Joomla SEF URLs by Artio
  Nezávazná poptávka