Aktuální volné pozice:

► Přípravář - Dačice

► Vedoucí realizací stavebních zakázek - Dačice

► Vedoucí výroby - Dačice

(do předmětu zadejte název pracovní pozice)

V případě dotazů volejte na: +420 603 995 052

Těšíme se na vás!

Přípravář

Požadujeme:

  • VŠ, SŠ či ÚSO s maturitou - stavební zaměření
  • znalosti a zkušenosti v oblasti stavebnictví a návazné logistika min. 3 roky
  • právní, obchodní a ekonomické znalosti (smluvní vztahy SOD, KS)
  • Word, Excel,Outlook, AutoCad + kreslení
  • obchodní komunikaci a vystupování
  • praxe s rozpočty vítána
  • povědomí o legislativě

Co bude náplň Vaší práce:

  • vypracování detailní nabídky a jejího obsahu
  • technické a odborné zprocesování zakázky v soulad s platnými normami, certifikáty, BOZP, PO a požadavky objednatele a jeho zástupců
  • zodpovědnost za reálnost předložených termínů a ceny v přímé návaznosti na subdodavatelské dodávky
  • plnění úkolů zadaných vedoucím střediska
  • pravidelný reporting o své činnosti a účast na týdenních poradách

Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní společnost
  • zajímavou a náročnou práci
  • možnost osobního a profesního růstu
  • telefon
  • PC
  • automobil i k soukromému užívání
  • motivující finanční ohodnocení a firemní benefity

více informací

Vedoucí realizací stavebních zakázek

Požadujeme:

  • VŠ, SŠ či SOU s maturitou se stavebním zaměřením
  • praxe ve stavebnictví min. 10 let
  • praxe na manažerské pozici ve stavebnictví min. 3 roky
  • vynikající komunikační schopnosti a schopnost jednat s lidmi (motivace, organizace, kontrola)
  • schopnost lidi vést, získat si respekt, vybudovat a udržet si autoritu
  • být týmovým hráčem a umět pracovat pod stresem
  • výborné organizační schopnosti
  • angličtina či němčina je výhodou
  • ŘP sk.B
  • svědomitost, korektnost, morální hodnoty

Náplň práce:

  • kompletní řízení stavebních realizací firmy
  • vedení týmu o velikosti cca. 10 lidí (stavbyvedoucí, přípraváři, rozpočtáři, admin.pracovnice)
  • sestavování a aktualizace plánu realizací stavebních zakázek
  • kontrola plnění plánu realizací stavebních zakázek
  • zajištění kvality a efektivity realizace zakázek
  • odborná pomoc stavbyvedoucím a přípravářům při realizaci zakázek
  • udržování, resp. zvyšování produktivity práce
  • pravidelné porady vedení

Nabízíme:

  • služební automobil
  • telefon
  • notebook

Vedoucí výroby

Požadujeme:

  • VŠ, SŠ či SOU s maturitou technického směru, nejlépe strojírenského
  • praxe ve výrobě min. 5 let
  • praxe na manažerské pozici ve výrobě min. další 3 roky
  • ŘP sk.B

  • kompletní řízení výroby firmy
  • vedení týmu o velikosti cca. 20 lidí (mistr, předáci, dělníci)
  • sestavování a aktualizace výrobního plánu
  • kontrola plnění výrobního plánu
  • zajištění kvality a efektivity výroby
  • udržování, resp. zvyšování produktivity výroby

Nabízíme:

  • telefon
  • notebook
  • možnost firemního bytu

Joomla SEF URLs by Artio
Nezávazná poptávka